• Обновено
Екена Мил работник 10 W 10 H 24'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, изгорен бор

Екена Мил работник 10 W 10 H 24'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, изгорен

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Овие рачно насликани полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори.

Параметри на производот

Стоката во категоријата