• Обновено
Весон Масажа за масажа, седло кафеава

Весон Масажа за масажа, седло кафеава

Buyers rating:
DEN 6399.84

Тековен

Од раниот иноватор во седење за масажа, лежерот за масажа на Весон 60-7040м е добредојден одмор дома, па дури и на работа. Се одликува со 8 моќни мотори за масажа на вибрации, 4 поставки за прилагодена зона, 5 нивоа на интензитет, 9 режими на масажа и смирувачка лумбална топлина. Секој мотор е стратешки поставен да го погоди местото со поставки за средниот грб, долниот дел на грбот и бутот. Како сакате да се опуштите? Погоден далечински управувач ве става под контрола за да го персонализирате вашето искуство со масажа со леснотија. Тапациран во мека кожна кожа, нејзината кадифен амортизација ве обвива во удобност и поддршка дури и кога масажата е исклучена. Уште повеќе, неговиот широк спектар на агли на отпадоци опфаќа различни форми на тело, височини и должина на нозете. Високо луксузно и изненадувачки прифатливо, ова столче го нуди Релексзен, дел од семејството Comfort Products. Со историја датира од 1919 година, Comfort Products е специјализирана за прифатливи брендови за подобро живеење. Белешка : Ова стол обезбедува масажа на вибрации, а не shiatsu масажа. 8 моќни мотори на вибрации усогласени за да се релаксираат горниот дел од грбот, долниот дел на грбот и бутот со лумбална топлина. Контролата на рацете на ерго ја персонализира масажата до клучните области на стрес; 4 зони, 5 нивоа на интензитет и 9 режими на масажа. Ги исполнува или ги надминува стандардите за бифма. Капацитет за тежина од 300 фунти. Понудено од Relaxzen, дел од семејството Comfort Products.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Менхетен лежерна црна боја
  • Обновено
Оценката:

Менхетен лежерна црна боја

Релаксацијата е лесна во лежерот на Менхетен, црна Ова прекрасно столче е рачно изработено од двокаста �

DEN 1.33