• Обновено
Време и Тру, ткаен фустан од ракав за трепет со полите

Време и Тру, ткаен фустан од ракав за трепет со полите

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Овој фустан без резервоар за вратот без ракави од време и TRU е ваш кога сакате нешто лесно и без напор да го носите. Прилагодливата половината за вратоврска ви овозможува да создадете ласкаво и женско вклопување и дизајнот без ракави го прави овој совршен избор за обична вечер надвор. Страничните џебови додаваат на опуштеното чувство на овој симпатичен фустан. Само на. Материјал : 100% Рејон Грижа : Машинска земја за печење земја на потекло : Увезено затворање : Пуловер за стилизирање на ракави : џебови без ракави : две џебови од страничен шеф. Материјал : 100% Рејон Грижа : Машинска земја за печење земја на потекло : Увезено затворање : Пуловер за стилизирање на ракави : џебови без ракави : две џебови од страничен шеф. Материјал : 100% Рејон Грижа : Машинска земја за печење земја на потекло : Увезено затворање : Пуловер за стилизирање на ракави : џебови без ракави : две џебови од страничен шеф. Материјал : 100% Рејон Грижа : Машинска земја за печење земја на потекло : Увезено затворање : Пуловер за стилизирање на ракави : џебови без ракави : две џебови од страничен шеф. Материјал : 100% Рејон Грижа : Машинска земја за печење земја на потекло : Увезено затворање : Пуловер за стилизирање на ракави : џебови без ракави : две џебови од страничен шеф. Материјал : 100% Рејон Грижа : Машинска земја за печење земја на потекло : Увезено затворање : Пуловер за стилизирање на ракави : џебови без ракави : две џебови од страничен шеф.

Параметри на производот

Стоката во категоријата