• Обновено
Впечатоци од кармин екстра-голема крпа за плажа

Впечатоци од кармин екстра-голема крпа за плажа

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Опуштете се покрај базенот или плажата со кармин 100% памук екстра-голема крпа на плажа. Дури и на отворениот океан, оваа огромна крпа ќе ја задржи влагата од вас благодарение на неговиот материјал за брзо сушење и над просечната големина. Овој зачудувачки дизајн има неверојатно мек велур фронт и високо абсорбента Тери обратна насока за да ви помогне да се исушите брзо. Каскадните обоени плочки во услови на мотив на бродото тркало го прави овој летен додаток! Направен од 100% памук. Материјалот е ултра-мек, додека е многу апсорбиран. Екстра-големи мерки за крпи 35 "x 67". Пешкир лесно се склопува, што го прави совршен за патување. Мотив на бродски тркала. Овој производ ги исполнува критериумите да бидат овластени OEKO-Tex. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата