• Обновено
Индустриски студенти се смешкаат куче од лабрадор, облечена во качулка жолта маичка, фотографија jet црно лебдечко платно печатено wallид уметност, дизајн од Мајкл Бр?

Индустриски студенти се смешкаат куче од лабрадор, облечена во качулка жолта маичка, фотографија jet црно

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : облека; облека; худи; џемпер; џемпер; аспиратор; куче; милениче; кучешки; животно; цицач ;. дизајн од Мајкл Брајан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата