• Обновено
Pirelli Cinturato P цела сезона 225 45R 91V патничка гума

Pirelli Cinturato P цела сезона 225 45R 91V патничка гума

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Секоја сезонска гума, Cinturato P7 цела сезона е дизајнирана за употреба на возила за изведба и им нуди на возачите силни перформанси и ракување со влажни и суви услови. Секоја сезонска гума, Cinturato P7 цела сезона е дизајнирана за употреба на возила за изведба и им нуди на возачите силни перформанси и ракување со влажни и суви услови. FITS : 2014 Toyota Camry Xle 2015-17 Toyota Camry XSE 2012-13 Kia Soul 4 U Luxury 2013-17 Lexus ES350 BASE 2013 Toyota Camry SE 2019 Volkswagen Jetta GLI 35-годишнината Edition 2010-11 Kia Soul 4 U SX 2011-12 Lincoln MKZ Hybrid 2020 -21 Volkswagen Jetta Gli S 2010 Lincoln MKZ Base 2013-15 BMW X1 SDRIVE28 I 2013-14 Toyota Avalon XLE Touring 2013-14 Hyundai Genesis Coupe 3,8 Grand Touring 2018 Kia Niro Ex Ex 2015 Toyota Avalon Xle Touring SE 2017 Kia niro SX Touring 202-23 Volkswagen Jetta Gli Autobahn 2011-12 Mini Cooper Countryman S All4 2012 Toyota Avalon XLS 2020-21 Kia Niro Touring Special Edition 2013-16 Mini Cooper Countermen John Coop Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Otani KC UHP 245 45ZR 100Y XL Патнички гума
  • Обновено
Оценката:

Otani KC UHP 245 45ZR 100Y XL Патнички гума

Otani KC2000 245 / 45 ZR18 100 Y XLOVERVIEW The HighPerformance Otani KC200 гумата е дизајнирана за патнички автомобили Се одликува со ас�

DEN 3.33
Uniroyal Tiger Paw Touring A S 225 45R 95V гума
  • Обновено
Оценката:

Uniroyal Tiger Paw Touring A S 225 45R 95V гума

Целосезонска турнеја гума, Tuger Paw Touring A / S е дизајнирана за употреба на удари, седани, CUV, и SUVа и нуди возач�

DEN 0.33
Firestone Firehawk A S 235 45R 94V гума
  • Обновено
Оценката:

Firestone Firehawk A S 235 45R 94V гума

Firehawk како што е и високиот перформанс во сите сезонски гуми на Firestone, развиена за возачи на седани за пер�

DEN 2660.00