• Обновено
Мафини за закуски со орев и чоколадни чипови, Оз, брои

Мафини за закуски со орев и чоколадни чипови, Оз, брои

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Појадокот е едноставен и вкусен со свежина загарантирана мафини за орев и чоколадни чипови. Овој пакет со 12 унца мафини содржи шест мафини со ореви од банана и шест мафини со чоколади чипови. Уживајте во кифла со кафе и овошје за брз појадок пред работа, или спакувајте кифла како вкусна закуска за ручек за вашето дете. Уживајте во разновидноста и практичноста на скромна свежина загарантирана мафини за орев и чоколадни чипови. Појадокот е едноставен и вкусен со свежина загарантирана мафини за орев и чоколадни чипови. Овој пакет со 12 унца мафини содржи шест мафини со ореви од банана и шест мафини со чоколади чипови. Уживајте во кифла со кафе и овошје за брз појадок пред работа, или спакувајте кифла како вкусна закуска за ручек за вашето дете. Уживајте во разновидноста и практичноста на скромна свежина загарантирана мафини за орев и чоколадни чипови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата