• Обновено
БЕСПЛАТНИ СОСТОЈБИ момчиња од панталони, големини 4-18

БЕСПЛАТНИ СОСТОЈБИ момчиња од панталони, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 255.68

Тековен

Додадете малку осветленост во неговата гардероба. Слободното собрание Момци на Boardie Short има контрастно цветно печатење низ предниот дел и затегната лента за половината со прилагодлива влечење за голема удобност. Практични џебови на страните и грбот ги држат неговите најважни работи. Исклучиво на. Материјал : Тело и постава : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете го стилизирањето со еластична лента за половината со цртеж за совршено вклопување. Ockебови : Две џебови од страничен спој; џеб на грб. Карактеристики : Графички принт однапред; наредени. Печатени шорцеви од табла за момчиња од бесплатно собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата