• Обновено
DesignArt 'Палми тропски лисја ретро шема' модерен панел за завеси од средниот век

DesignArt 'Палми тропски лисја ретро шема' модерен панел за завеси од средниот век

Buyers rating:
DEN 575.84

Тековен

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа шема на палми тропски лисја. Завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно еколошко отпорно мастило, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . ткаенината Faux-linen е изработена од 270 GSM полиестер, дозволувајќи му на овој Greencurrain да целосно и безбедно машината- Подготвување . Завесите се декоративни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : Зелена. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата