• Обновено
Студената индустрија Среќна Ноќта на вештерките го прогонуваше Jackек-о-фенер Графичкиот Арт Jet Black Floating Framed Canvas Print Wall Art, Дизајн до саботата навечер пост

Студената индустрија Среќна Ноќта на вештерките го прогонуваше Jackек-о-фенер Графичкиот Арт Jet Black Floating

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : тиква, мачка, црна мачка, џек-о-фенер, гроздобер, Ноќта на вештерките. Дизајн до саботата навечер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата