• Обновено
Назад кон природата брусница Пекан Гранола, Оз

Назад кон природата брусница Пекан Гранола, Оз

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Задоволете ги вашите желби за закуска со грб на природата брусница Пекан Гранола. Има вкусен вкус и е здрав, што го прави паметен избор за вас и семејството. Ова назад кон природата Гранола е богата со растителни влакна и протеини за да ви помогне да бидете поттикнати во текот на денот. Нема несакани бои, конзерванси или сируп од пченка со висока фруктоза за да се грижите. Оваа кошерска гранола 11-Оз доаѓа во пакет од шест. Назад кон природата брусница Пекан гранола : Печат на цело зрно : 21g по порција. Цело зрно вала овес со курва брусница и крцкави пекани. Назад кон природата Гранола нема вештачки конзерванси, вкусови или бои. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. 11-Oz Kosher Granola има 7 G влакна и 3 G протеини по порција. Едноставни состојки; Едноставно вкусно; Едноставно добро. Кошер. Доаѓа во пакет од 6. Повеќе од 50 години, назад кон природата страсно создаде храна со здрави зрна, вистинска исхрана и вкусни вкусови на природата ослободени од вештачки состојки. Назад кон природата им дава на луѓето навистина вкусна, здрава храна направена со едноставни состојки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Оброк со бело пченка од Абит, lbs
  • Обновено
Оценката:

Оброк со бело пченка од Абит, lbs

Оброк со бело пченка, фино, земја Над 100 години докажува производи од пченка Мораше да бидат NC производи �

DEN 116.32
Quaker Life Lireat, Chocolate, Oz Box
  • Обновено
Оценката:

Quaker Life Lireat, Chocolate, Oz Box

Не мора да бидете дете за да го сакате едноставниот и сладок вкус на житни житни култури на Quaker, и не мора

DEN 71.68
Cocoa Cocoa Krispies житни култури, Оз
  • Обновено
Оценката:

Cocoa Cocoa Krispies житни култури, Оз

Добар извор на житни култури на витамин Д Чоколадо, засладени житни култури од ориз Добар извор на витам

DEN 87.68
KRAVE KRV SMORES CRL 11OZX12
  • Обновено
Оценката:

KRAVE KRV SMORES CRL 11OZX12

Кел Краве мириса житни култури, С'Морес Крцкави житни култури со вкус на Греам надвор, мазно чоколадо и б

DEN 111.68