• Обновено
влажна n дива боја маскара, бела

влажна n дива боја маскара, бела

Buyers rating:
DEN 153.92

Тековен

Волшебно секој минувач со капење на очите во буквална сенка на производителите на влажни фестивали на Wet N Wild, маскара во боја. Оваа маскара за продолжување на камшик вклучува уникатен апликатор за да се продолжи и задебели секое камшик од корен до врв. Достапно во 2 злобни нијанси за да можете да се вклучите во трендот на смели трепки една нијанса во исто време. Измешајте ги и совпаѓајте ги двете бои на горните и долните трепки за да создадете уникатно зачудувачки изглед. Со дополнителна должина, волумен и смела боја, ќе ги плени сите души таму! Ултра-пигментираните смели бои го засилуваат секој изглед што бара поп-боја! Уникатен апликатор го издолжува и задебелува секое камшик. Формула со забавна боја. Без суровост.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Уома од Шерон Ц, лоша бум
  • Обновено
Оценката:

Уома од Шерон Ц, лоша бум

Badder Boom Au Naturel волумизира маскара Чисто, експлозивно волумизирачко влијание во трепкањето на окото! Наша

DEN 1.67