• Обновено
Колекција од Миа К. Нила хобо торба

Колекција од Миа К. Нила хобо торба

Buyers rating:
DEN 719.84

Тековен

Забелешка : Оваа дизајнерска торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. Стандардни џебови за лизгање Стандардно се вклопуваат за телефон или помали предмети и надворешноста на џебот на wallидот има размавта над магнетниот преден џеб и мерењата на џебот на задниот патент : 18 во W x 6 во H x 14 во D Drop на рачката 9,5 во отстранлив и прилагодлива лента за рамото Се протега на 50 во дизајнерско хобо, торба за рамо на хобо, чанти за хобо, торба за хобо, торба за хобо торба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата