• Обновено
Атлетски работи уникатен 11L фитнес за фитнес за фитнес за возрасни

Атлетски работи уникатен 11L фитнес за фитнес за фитнес за возрасни

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Ако барате нов фитнес ранец кој е исто така со низок профил и лесно се чува, новиот ранец од атлетски дела е задолжителен. Направено од издржлив материјал, можете да одморите лесно да знаете дека ќе можете да ги спакувате сите ваши облеки или додатоци за активности на денот. Кога ги имате сите ваши работи подготвени да одите, едноставно извадете го врвот и добро сте да одите. Достапно во стилски сина, црвена и црна боја. Ексклузивно на. Атлетски работи Унисекс фитнес за фитнес за фитнес за возрасни со ранец на вреќа, црвена. Направено од лесен материјал за дишење. Совршена големина за складирање облека, чевли или други додатоци потребни за денот . Затворање на лесна употреба на кинч. За најдобро одржување, место чисто со топла вода и суво воздух. 11 литарски капацитет. Достапно во црвена, сина и црна боја. Ексклузивно на.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Розов леопард сериозен ранец
  • Обновено
Оценката:

Розов леопард сериозен ранец

Ова е сериозно Овој ранец е натоварен со карактеристики и преполен со удобности Со постава отпорна на в�

DEN 1.67
Без граници ПВЦ карго ранец
  • Обновено
Оценката:

Без граници ПВЦ карго ранец

Овој ранец на карго е и функционален и модерен Кожениот материјал, задебелена боја и прилагодливите лен

DEN 687.52