• Обновено
Чудо на нација без ракави на екипажот на вратот на екипажот, преброј се, брои, пакувања

Чудо на нација без ракави на екипажот на вратот на екипажот, преброј се, брои, пакувања

Buyers rating:
DEN 479.84

Тековен

Двојно двојно со двата пакети фустани за игра на Wonder Nation. Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат, ја одржуваат како изгледа симпатично и се чувствува одлично. Ockебовите додаваат на обичниот трема и тотална удобност. Без напор влечење на стилизирање со мека плетена измислица ги прави овие фустани да се издвои во нејзината ротација. Или слој со омилена јакна или џемпер за носење на сезони. Пакет со пакети од 2 парчиња,. Користени одржливи влакна (рециклиран полиестер),. 60% памук 40% рециклиран полиестер,. Екипаж. Измијте внатре, машината измијте ладно со слични бои. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата