• Обновено
Носете багаж, 20 Хардид куфер апс Спинер багаж со заклучување - стрела во црна боја

Носете багаж, 20 Хардид куфер апс Спинер багаж со заклучување - стрела во црна боја

Buyers rating:
DEN 1119.84

Тековен

Овој куфер за багаж е одличен избор за патување да ги носите сите ваши работи. Направено од лесен материјал ABS, овој куфер со тврда школка е многу издржлив и е направен да се спротивстави на влијанието и да ги чува вашите работи безбедни. Куферот е исто така опремен со 4 вртежни тркала кои се ротираат од 360 °, што ви овозможуваат без напор да ја превртите торбата дури и на нерамни површини и не мора да носите голема тежина. Се одликува со телескопска количка за да помогне лесно да се тркалаат околу куферот. Исто така, е прикажано и комбинирано заклучување со прилагодлив код за да се обезбеди безбедност и да понудите мир на умот без разлика дали го носите во авионот или се одлучувате да ја проверите торбата. Компактната големина од 20 "на куферот го прави совршено носење торба ако патувате со авион. [Цврст и лесен] изработен од тврда ABS пластика, подобрена јачина, да биде цврста и лесна . [кодирано заклучување] Интелигентна комбинација за заклучување за да го заштитите вашиот багаж . [Endurable & цврсто телескопинг колички] Пошироката рачка на алуминиумска количка со здрав зафат, телескопувањето во повеќе фази го олеснува и мазно дали да се преврти багажот или да се чува во стебла или плакари на автомобили . [Двоен вртливиот тркала : тивок, мазен во 360 ° насоки!] Направено од високи- Густина гума и силни метални топкачки лежишта, двојните вртења на тркалата обезбедуваат подобра рамнотежа и поддршка, со што се движат повеќе тивко и непречено од спинерот на едно тркало! Тркалата продолжуваат да се тркалаат без напор во насока 360 °, без оглед на рамни терени или по нерамни површини на патот!. [Димензии] 21,65 "x 13.38" x 8.26 ".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

2-парчен сет за багаж, 28, црно
  • Обновено
Оценката:

2-парчен сет за багаж, 28, црно

Патувајте со леснотија на следниот одмор со овој сет на багаж на Американ ерлајнс Доаѓа опремена со трк�

DEN 1855.84
ifly hardside багаж за фибертех, пајтон
  • Обновено
Оценката:

ifly hardside багаж за фибертех, пајтон

Запознајте го Fibertech Python, најжешката колекција на патувања оваа сезона, од Ifly, Америка бр.1 оценет и разгле

DEN 2.67
Сет на мера со лесен спинер
  • Обновено
Оценката:

Сет на мера со лесен спинер

Овој сет за багаж Merax е изработен од ABS материјал кој е исклучително лесен и издржлив Се одликува со комб�

DEN 2.67
Iffly Hardside Forgge Pinnacle Set, морнарица
  • Обновено
Оценката:

Iffly Hardside Forgge Pinnacle Set, морнарица

Барате стилски тврд страничен багаж за кој било вид патување? Врвот е совршен избор Loveе ги сакате софист

DEN 1312.00
Хардсајд багаж, шампањ
  • Обновено
Оценката:

Хардсајд багаж, шампањ

Колекцијата за поостри слики од Dupplex е стилски и ругиден додаток на секој патувања Ова издржливо парче и

DEN 1248.00