• Обновено
Дизајн на бод на Tampa Bay Rays на куќиштето на патниците во Otterbo за Samsung Galaxy S6

Дизајн на бод на Tampa Bay Rays на куќиштето на патниците во Otterbo за Samsung Galaxy S6

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Дали сте fanубител на зраците на Заливот Тампа? Нокаутирајте еден од паркот со овој официјален дизајн од Бејзбол на мајор лига на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од МЛБ. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Секое покритие е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на бод на Tampa Bay Rays на куќиштето на патнички серии Otterbox за Samsung Galaxy S6 : Компатибилен со Samsung Galaxy S6. Тенок и тежок случај. Заштитете од гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува само-исполнување на заштитник на јасен екран.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Копчињата за лого на Тампа Беј 1,25
  • Обновено
Оценката:

Копчињата за лого на Тампа Беј 1,25

Носете ја вашата loveубов со ова копче 1 1 / 4 "што го покажува вашиот тимски дух Идеално за групи, забави со с

DEN 2.33