• Обновено
Уникатни поволни цени за платформа за чипка на женски чизми за борбени чизми за потпетици

Уникатни поволни цени за платформа за чипка на женски чизми за борбени чизми за потпетици

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Овие борбени чизми за платформа во стилот на тексас со тркалезно затворање на пети и поштенски патенти, додајте го шик и елегантен вкус, фаќајте очи од луѓето. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД-Големина на УК-големина на еу-должина на подножјето-Висина на ставовите 6 - 4 - - 36 - 9 - 1 7/ 97 - 5 37 - 9 1/4 - 1 7/97.5 - 5.5 38 - 9 1 /2 - 1 7/98.5 - 6.5 39 - 9 5/7 - 1 7/99 - 7 40 10 - 1 7/910 - 8 41 - 10 1/4 - 1 7/9 Единствени поволни цени за платформа за чизми на женски чизми, чизми за борбени чизми, чизми за борбени чизми. Чунки потпетици. Тркалезна пети. Платформа. Затворање на поштенски патенти. Вамп : Фаукс велур, кожа кожа; Outsole : TPR; Пета : TPR.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Бринли Ко.
  • Обновено
Оценката:

Бринли Ко.

Постигнете нови височини во bootасие Bootie од Бринли Ко Овој ултраладен двотон бути има квадратни пети и во�

DEN 480.00
Бринли Ко.
  • Обновено
Оценката:

Бринли Ко.

Совршени чизми што одат со сè, Wannita од Brinley Co Овој стил има меки вегански кожни кожени горе кои се издигну�

DEN 819.04