• Обновено
Кинески петарди пилешко

Кинески петарди пилешко

Buyers rating:
DEN 39.36

Тековен

Ситни тестенини од јајца, во огнени црвени чили, засилена топлина, надополнета со свеж пролетен кромид. Подготвени за само 4 минути! Едноставно додадете врела вода во линијата за полнење, промешајте и почекајте 4 минути. Голи тестенини се малку со маснотии, извор на протеини, немаат додадена MSG и не содржат вештачки бои или конзерванси. Гола стока на глувци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Kusari Noodles Kids Veggie Noodle Cup, 2. Oz. Амбиент
  • Обновено
Оценката:

Kusari Noodles Kids Veggie Noodle Cup, 2. Oz. Амбиент

Никогаш не е рано да се запознаат децата со чудата на тестенините Ова благ азиски стил на зеленчук со гл�

DEN 3.33