• Обновено
РЕБОК ДЕВОЈКИ 2-во-резервоарот, големини 4-18

РЕБОК ДЕВОЈКИ 2-во-резервоарот, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Овој резервоар за изведба на Reebok Girls 2-во-1 има удобен прицврстен спортски градник со светла и шарена принт. Овој резервоар е направен со мек перформанси Lite материјал (87% полиестер и 13% спандекс) што го прави супер удобен за сите активности. Резервоарот Racerback нуди покриеност и леснотија за целодневно носење со супер стилски ленти за грб. Овој резервоар го вклучува нашето лого на Делта Делта на потписот по должината на страната. 87% полиестер, 13% спандекс. 2-во-1 резервоар врвот со вграден градник и крст на грбот. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата