• Обновено
Мексио мексиканска храна сос од макајо енхилада, Оз

Мексио мексиканска храна сос од макајо енхилада, Оз

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Уживајте во автентичен вкус со сос од мексикански мексикански храна Макајо Енхилада, 28 мл. Овој црвен сос е вкусна и удобна основна состојка која ја комплетира вашата домашна чинија за енцилада. Големиот лименка од 28-мл е лесен за складирање и обезбедува доволно производ за да се хранат големи собири. Макајо. Мексиканска храна. Сос од енхилада. 28 мл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Сопствената салса на manуман, Оз
  • Обновено
Оценката:

Сопствената салса на manуман, Оз

Уживајте во сопствената салса од праска на manуман, 16 мл (пакет од 12), со чипс од тортилја или зеленчук Тоа �

DEN 1.67
Kerdez Instant Refried Beans Queso, 5. Оз
  • Обновено
Оценката:

Kerdez Instant Refried Beans Queso, 5. Оз

Во срцето на мексиканското готвење лежи брендот Хердез Донесете ја оваа традиција во вашиот дом со стаб

DEN 0.67