• Обновено
Scrubstar Women's безгрижно камо V-вратот за печатење на врвот на врвот

Scrubstar Women's безгрижно камо V-вратот за печатење на врвот на врвот

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Овој забавен и авантуристички врв на вратот V-вратот прави смела изјава со мулти обоеното камо. Колку и да е привлечно колку што е удобно, се одликува со ткаенина за истегнување, два џебови за лепенка и акценти на ковчег. Земја пријателска, етичка ткаенина. Две џебови за лепенка за складирање. Декоративен ковестич.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Scrubstar Unise Solid Clurstring Pant WM01B083
  • Обновено
Оценката:

Scrubstar Unise Solid Clurstring Pant WM01B083

Истегнете ја вашата работна гардероба со овој Pantring Pantring pant Направено од мешавина од полиестер / памук / с

DEN 2.00
Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top
  • Обновено
Оценката:

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим Тројни џебови со многу

DEN 319.68