• Обновено
-Cliffs уникатно училиште 18 ранец во црна, тинејџерска возраст

-Cliffs уникатно училиште 18 ранец во црна, тинејџерска возраст

Buyers rating:
DEN 367.36

Тековен

К-клифс 18 инчи Основен ранец со добар квалитет на училиштата. Материјал : полиестер. Димензија : 18 "x13 " x8.5 ", Унисекс, главни прегради за тинејџери-возрасни со двојно патент ,. патент предниот џеб,. Прилагодливи ленти за рамо,. 8.5.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Ранец на светски проект
  • Обновено
Оценката:

Ранец на светски проект

Пренесете го вашиот лаптоп и други додатоци со леснотија во ранецот на проектот J World Конструиран е од по

DEN 3.33
Без граници ПВЦ карго ранец
  • Обновено
Оценката:

Без граници ПВЦ карго ранец

Овој ранец на карго е и функционален и модерен Кожениот материјал, задебелена боја и прилагодливите лен

DEN 687.52
Reebok Unise Raine ранец - црна
  • Обновено
Оценката:

Reebok Unise Raine ранец - црна

Удобно носете го вашиот лаптоп, книги, шише со вода и што било друго што треба да го носите преку овој ком

DEN 0.33