• Обновено
Екстремна удобност на Ли мажите рамен предниот остава

Екстремна удобност на Ли мажите рамен предниот остава

Buyers rating:
DEN 590.40

Тековен

Гледањето на најдоброто не можеше да биде полесно во екстремното удобноста на овие мажи. Направено со отпорна на брчки и ткаенини за перформанси на влага за влага, оваа пантолона ве одржува кул и изгледате најдобро додека се наведнувате, крцкате и се движите со леснотија. Екстремниот флексибилен лента за половината има скриен густ, овозможувајќи ви да имате малку повеќе дополнителна просторија каде што ви е најпотребна. Рамниот фронт ви дава елегантна силуета и џебовите за дишење на решетката ги одржуваат вашите најважни и суви. Одликувајќи се со директно вклопување низ колковите и бутовите и права нога за потенок силуета, оваа пантолона е задолжителна за работа и игра. За фустан изглед, појас со омиленото поло или копче надолу. Директно на седиштето и бутот. Права нога. Екстремен флексибилен половински лента. Замачкајте ги предните џебови, заварувајте ги џебовите со ткаенина од мрежа. Истегнување на перформанси, отпорност на брчки, влага за влага. 98% памук, 2% спандекс. Стил #112321854.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Chaps Men's Golf Performance Golf Fle Pant Pant
  • Обновено
Оценката:

Chaps Men's Golf Performance Golf Fle Pant Pant

Овој простран пуловер е направен со ткаенина за влага за да ве одржува кул и удобно цел ден на теренот за

DEN 368.00
Wrangler Men's Outdoor Outdoor Coulity Pant
  • Обновено
Оценката:

Wrangler Men's Outdoor Outdoor Coulity Pant

Wrangler Men's Outdoor Aultimity Pantthis разноврсна пантолона ќе ве подготви за сè што чека на одлично на отворено и доаѓа

DEN 463.68