• Обновено
Краток ракав за кратки ракави за секач и кука, CB Drytec Northgate Performance Golf Polo

Краток ракав за кратки ракави за секач и кука, CB Drytec Northgate Performance Golf Polo

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба. Овој влага што ја носи влагата, машинско миење, 100% полиестер двоен плетен квадрат quакард Поло се издвојува од толпата. Со 50 UPF заштита од сонце, само-јака, само-ткаенина лента за вратот, напред раменици, отворени ракави и странични отвори, овој стил е дизајниран да ве одржи кул. Плакетата со три копчиња со дијагонално зашивање, смели бои и тонски вез за пенант на C&B, обезбедува и да изгледате собрано. 100% полиестер двојно плетено ткаенина CB Drytec upf50+ Влажност за влага UV заштита на 50+ само-ткаенина јака 3-копчиња со 3 копчиња со агол на рамо на рамо со врвен бод, отворени ракави, права полите, странични отвори за логото на CB, копчиња за лого CB CB Pennant Enproidery од лево Увезен ракав полите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата