• Обновено
38 W 14-1 4 H Триаголник Површински монтирање PVC Gable Vent Pitch: Нефункционален, W 2 W 1-1 2 P Brickmould Frame

38 W 14-1 4 H Триаголник Површински монтирање PVC Gable Vent Pitch: Нефункционален, W 2 W 1-1 2 P Brickmould

Buyers rating:
DEN 879.52

Тековен

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани при приемот пред инсталацијата. Достапно во функционални и нефункционални, ПВЦ-отворите за гејпти се достапни во плетеницата со големини и форми, сигурно ќе одговараат на кој било проект. Не само што тие се прекрасна архитектонска карактеристика, туку ако ја изберете функционалната опција, тие исто така ќе помогнат во протокот на воздух во вашиот поткровје. Димензии : 38''w x 14.25 "H - Pitch : 9/12 - Големина на рамката : 2" W x 1-1/2 "стр. Површинска инсталација е едноставна и брза, со завртки и лепила. Многу големини и стилови на располагање , за да одговара на потребата од кој било проект. Трајни и долготрајни, ПВЦ е непропустлив на надворешните елементи. Функционалните и нефункционалните опции се и достапни. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Параметри на производот

Стоката во категоријата