• Обновено
Stuple Industries Среќна пензија духовито тоалетна хартија за жито графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност, дизајн од Дафне Полсели

Stuple Industries Среќна пензија духовито тоалетна хартија за жито графичка уметност црна врамена уметност

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : хартија; Крпа; Хартиена крпа; Ткиво; Тоалетна хартија; среќен пензија. Дизајн од Дафне Полсели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата