• Обновено
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Philips SA4 Max04of/37 4 GB Gogear Maxx MP4 плеер : 4 GB Flash Memory Stores до 1.200 песни. 1.8 "Покажување на бои за прикажување на видео за полесна навигација и гледање на наслови на уметници и песни, или свирење на вашите омилени видеа и филмови. Разновидни аудио и видео репродукција на датотеки MP3 и JPEG и е компатибилна со најпопуларните видео формати, вклучувајќи MP4 (користејќи го вклучениот софтвер за конверзија софтвер ). Вградени FM Tunerlets ги слушате вашите омилени радиостаници во движење. Врската со интерфејсшиг-брзина USB 2.0 обезбедува брз трансфер на музика, видеа и слики на плеерот (влечење и капки). траење на батеријата со удобна можност за полнење. Отпорен на шок и непропустлив на капките. Попрска и проток на прашина од вода и прашина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

RCA 4GB MP плеер со
  • Обновено
Оценката:

RCA 4GB MP плеер со

RCA TH2014 T 4 GB MP3 плеер со; FM радио игра MP3 вграден со отстранлив капа; Обратна алфанумеричка; Вграден; Управув

DEN 1119.84
MP Player Sony Walkman 4 GB, Pink, NWZ-W273PNK
  • Обновено
Оценката:

MP Player Sony Walkman 4 GB, Pink, NWZ-W273PNK

Останете мотивирани со MP3 плеер без жица, без раце, кој е и водоотпорен и супер удобен Користете брзо пол�

DEN 3.33