• Обновено
Градина со свеќи од Каролина, Билки 14.5oz, Витил свеќа, бела

Градина со свеќи од Каролина, Билки 14.5oz, Витил свеќа, бела

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Создадете утешен амбиент со мириси од колекцијата Фармаус од Каролина Свеќата што се чувствува исто како дома. Херб Гарден е засилен со тревни ноти на босилек и свеж еукалиптус што го остава воздухот што лежи со суптилни белешки од листата од листави. и пријатните вибрации на мирно попладне поминаа лази дома. Суптилните белешки убаво се мешаат за да создадат прекрасен простор. Колекцијата на фармата од Каролина црта инспирација од рачно изработени елементи кои ја претвораат вашата куќа во рустикален скриен пат низ мириси на јаболко, цимет, капина, кедарско дрво и многу повеќе. Претворете ја вашата куќа во дом со колекцијата на фарми. Опуштено релаксирачки мирис со освежувачки мирис на босилек за да ве охрабрат да земете длабок здив. Запуштете се во релаксација со цветни ноти на ливада од ливада и тревни мириси на босилек и еукалиптус . спокоен тревни мешавини на босилек и еукалиптус засилен со белешки од ливада, создадете спокојна аура, која не можете да ја помогнете, но да се занесеме, но се занимавате со мирисот : Лиме : Лиме : Лиме : Лиме : Лиме : Лиме : Лиме : Лиме : Лиме : Лиме , Спирминт Среден : Василиј, еукалиптус, дно од каранфилче : ливада Лили, бор, пачули. Изгореници со три памучни фитили, оваа свеќа од восочна мешавина од соја е исполнета со рустикален инспириран мирис за да ја направи вашата куќа дом . стручно изработена оваа свеќа од 14,5 унци од колекцијата на фармата Каролина е гордо истурена во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата