• Обновено
Начин да ги прославиме момчињата маица за кратки ракави за Ноќта на вештерките, големини 4- & хаски

Начин да ги прославиме момчињата маица за кратки ракави за Ноќта на вештерките, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 78.08

Тековен

Нема трикови, сите се однесуваат со ова слатко откритие од пат да слават. Оваа маица за Ноќта на вештерките е обврзана да биде негова омилена дизајнирана со меко пенкало и не толку страшен графички принт на предниот дел. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица за кратки ракави за Ноќта на вештерките за момчиња од пат да слават.

Параметри на производот

Стоката во категоријата