• Обновено
Бомбај дома буден кружен килим со повеќе области или тркач

Бомбај дома буден кружен килим со повеќе области или тркач

Buyers rating:
DEN 1871.84

Тековен

Повеќе нема да мора да ги исцрпувате улиците на Франција или Кина во потрага по тој килим. Колекцијата за будење, инспирирана од мотиви од целиот свет, го има трендот што го баравте! Секој килим е рачен во Индија од 100 проценти од најбогата волна за да ги донесе денешните најжешки дизајни од целиот свет до вашиот дом. Килим за колекција за будење, повеќе бои и големини : уникатна техника на примитивно умирање. Рачно се разгледуваше и раката заврши. Поддршка на памучно платно за издржливост. Материјал : 100 проценти волна. Рачно затегнат. Современо. Отпорен на лизгање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Nuloom Annelie Balloon Machine Childer Area reg, 5 '7' 6
  • Обновено
Оценката:

Nuloom Annelie Balloon Machine Childer Area reg, 5 '7' 6

Завршете го вашиот простор за малите со оваа килим за подрачје за перење машина Направено од одржливо и�

DEN 464.00
килим на нулом, 7 '6 9' 6
  • Обновено
Оценката:

килим на нулом, 7 '6 9' 6

Направете го вашиот дом релаксирачка оаза со без стрес, лесна грижа, но сепак луксузно мека и убава кили�

DEN 1.33
Nuloom Loni Solid Machine Shag Shag Rug, 4 'Round, Grey
  • Обновено
Оценката:

Nuloom Loni Solid Machine Shag Shag Rug, 4 'Round, Grey

Создадете дом што отсекогаш сте сакале со нашата машина што ја пее цврстата област за шуга Направено од

DEN 878.40