• Обновено
Студената индустрија на Ступел, живописна крајбрежна зграда Санторини Фотографија jet Black Floating Framed Canvas Print Wall Art, Design By Sara Zieve Miller

Студената индустрија на Ступел, живописна крајбрежна зграда Санторини Фотографија jet Black Floating Framed

Buyers rating:
DEN 639.68

Тековен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : градење, архитектура, на отворено, природа, прозорец, азурно небо, океан, вода. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Сара Зив Милер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата