• Обновено
Обединети ткајачи на Америка Квинсленд Геометриски, модерен килим со рачно изработена област, 5,25 '7,17'

Обединети ткајачи на Америка Квинсленд Геометриски, модерен килим со рачно изработена област, 5,25 '7,17'

Buyers rating:
DEN 12880.00

Тековен

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг. Со неутрална палета на бои и без напор убави дизајни, колекцијата Квинсленд Шаг ќе го збогати вашиот домашен декор. Секој дизајн е покачен со рачно врежани обрасци за да се додаде димензионален изглед. Компетентно намалена моќ во Турција користејќи 100% полиестер за долговечност и издржливост. Обединетите ткајачи на Америка носи децениско искуство и услуга во просторот за мебел за домови. Нашите производи лесно се чистат. Достапно во најразлични бои, форми и големини. Одлично за области со висок сообраќај. Отпорен на дамки. Направено од 100% полиестер за издржливост. Рачно врежано.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Кујна за готвачи.
  • Обновено
Оценката:

Кујна за готвачи.

Додадете функционален стил во вашиот дом со колекцијата на кујнски килими со двониво од готвач Овие кил

DEN 543.84
Mohawk Home Merry and Bright, reag reg, црна, 2 '6 4' 2
  • Обновено
Оценката:

Mohawk Home Merry and Bright, reag reg, црна, 2 '6 4' 2

Инспирирајте Божиќна навивачка оваа празнична сезона со црвениот и зелениот Холи Венец слоеви над црно

DEN 899.36
Едноставно Daisy Ggg Diamond Area reg, 3 '5'
  • Обновено
Оценката:

Едноставно Daisy Ggg Diamond Area reg, 3 '5'

Побарајте го вашиот декор со нашиот трендовски животен дијамант со едноставно Daisy 3 'x 5' Lingonberry Red Lifeform Diamon

DEN 1460.64