• Обновено
34 OD 13 ID 1 P REIMS Архитектонско одделение ПВЦ ПИВЕДЕН МЕДАЛОН МЕДАЛИОН, бакар

34 OD 13 ID 1 P REIMS Архитектонско одделение ПВЦ ПИВЕДЕН МЕДАЛОН МЕДАЛИОН, бакар

Buyers rating:
DEN 4735.36

Тековен

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 34 "OD X 13" ID X 1 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче од таванот, или како wallиден мотив. Лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен мотив. лесен за инсталирање и долготрајно. Модерни, современи и елегантни опции на располагање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата