• Обновено
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Бренд : Облека за странична страна. Вратот на екипажот. Материјал : 100% органски памук. Увезени. Краток ракав. Графики за печатење на екран. Официјално лиценциран.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Предниот врв на копчето за жени
  • Обновено
Оценката:

Предниот врв на копчето за жени

Ова предниот врв на женското копче на 14 то место е одличен пресврт на класичен основен Спарете го со шор�

DEN 271.20