• Обновено
Игра на табла со ополи од боливар

Игра на табла со ополи од боливар

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Како правиш игра за големиот град Боливар? Иако е невозможно да се вклучи сè, ние го заглавивме целиот боливар што можевме во оваа кутија. Тој е полн со авантури на отворено, семејни атракции и богати традиции - малку нешто за секого! Барате забавен начин да го доживеете Боливар? Еве брза идеја како да играте! Купете ги омилените имоти на Боливар, зголемете ја киријата со собирање на градски блокови и тргување со нив за клучеви во градот. Звучи лесно? Па, додадете некои сообраќајни метеж, данок на имот и казни за паркирање и станува малку потешко и многу позабавно! Bolivar Opoly Board Game, доцна за небото. Одлична игра за секого, од твини до возрасни! На возраст од 8 и повеќе години; 2-6 играчи. Тематски околу вашиот град!. Возбудлива и едукативна игра; Забава, игра на семејни табли; За деца и твини преку возрасни!. Изберете традиционална игра или верзија за еден час. Одличен подарок за жителите и посетителите. Доцна за играта на таблата на небото.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Игра на табли со ополи на Винона
  • Обновено
Оценката:

Игра на табли со ополи на Винона

Како правиш игра за големиот град Винона? Иако е невозможно да се вклучи сè, ја заглавивме целата Винона

DEN 3.00
АТВ контролиран од радио Јамаха
  • Обновено
Оценката:

АТВ контролиран од радио Јамаха

Подгответе се за трките со радио контролиран со радио Јамаха Оваа забавна детска играчка има возач кој �

DEN 479.84
Обоени точки коцки, 100 пакувања
  • Обновено
Оценката:

Обоени точки коцки, 100 пакувања

Дали се чувствувате среќни вечерва? Коцките игри, по својата природа, имаат тенденција да се потпираат м

DEN 1.67