• Обновено
Зинус oshош тапациран кауч за софа, темно сива

Зинус oshош тапациран кауч за софа, темно сива

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Lивеењето на добриот живот на софата никогаш не било ова прифатливо или лесно. Кога се карате на повеќе слоеви на oshош троседот на удобно амортизирање и ткаени ткаенини лесни за чистење, целата просторија се чувствува малку повеќе дома. Дизајнирано со мека и класична силуета нагласена со заоблени раце и неутрална сенка, овој разноврсен кауч се наоѓа на три лица удобно и служи како празно платно за да се остави дизајнирање-напред парчиња како декоративни фрлања или перници на акцент. И додавањето на овој безвременски кауч во вашиот дом не може да биде полесно, бидејќи се одликува со склопување на парче кола што бара нула алатки и само 20 минути од вашето време. Пристигнува на вашата врата комплетна со гаранција без загриженост што ќе го олесни товарот многу полесно. Зинус oshош софа, темно сива десно дома, каде и да е дома - како „малиот црн фустан“ на вашата дневна соба, овој безвременски тросед има меки линии, неутрална тонирана ткаенина и меко, но сепак поддржувачко чувство дека парови без напор против секој Домашен ентериер. Изградена до последно - природно силна рамка е завиткана во приврзаната амортизација на пена и издржлива ткаена ткаенина; седишта со максимален капацитет на тежина од 750 фунти; Перниките за седиштата се обезбедени во рамката и не се одвојуваат, додека задните перничиња се одвојуваат. Собрание без алатки - Сите делови и упатства се паметно спакувани во една кутија за лесно склопување за помалку од 20 минути. Лесна грижа - перничиња лесно се чистат со чиста, влажна крпа и благ детергент; Обвивките за перници не се отстранливи. Вклучена е 1-годишна ограничена гаранција без загриженост. Погледнете го нашиот асортиман на производи од Зинус.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Абисон Мерано тросед
  • Обновено
Оценката:

Абисон Мерано тросед

Направете повеќе рафинирана атмосфера во вашата дневна соба со софата Абисон Мерано Издржлива рамка од

DEN 7982.24
Зинус Рикардо софа кауч, беж
  • Обновено
Оценката:

Зинус Рикардо софа кауч, беж

Кул, современа и секогаш добредојдена, софата Рикардо носи недооценета утеха на следното ниво Овој три �

DEN 5264.00
Аукфа сегментална тросед, црна
  • Обновено
Оценката:

Аукфа сегментална тросед, црна

Сегменталниот тросед е идеален за шик модерен акцент и е направен со 100% мешавина од полиестер Дизајнира

DEN 6079.52