• Обновено
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 309.12

Тековен

Одморот за време на сивата и белата линија на соседството е прекрасен и празничен додаток за завиткување на подароци што додава прекрасен допир што го прави секој подарок уште повозбудлив. Loversубителите на занаетчиството и ентузијастите за украсување ќе уживаат да ја користат оваа разноврсна лента за да создадат врвови на дрвја или лакови од венец, да се затрупаат околу новогодишните дрвја или венецот, или ветерот преку дисплеј за таблети за екстра-специјален допир. Оваа ролна декоративна бела лента има шармантни куќи на бела линија, снегулки и дрвја и заврши бели рабови за посебен допир. Лентата мери 2,5 инчи ширина до 40 стапки, совршени за сите ваши потреби за украсување. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција за време на празникот за повеќе идеи за украсување, материјали за завиткување на подароци и идеи за подароци за да создадете крајна празничка вибрација. Како и да е, вие одлучувате да го користите времето за празници за време на сивата и белата линија на соседството, вашиот дом и подароците ќе изгледаат убаво оваа празнична сезона.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Luxpaper хартија, магента, 50 пакувања
  • Обновено
Оценката:

Luxpaper хартија, магента, 50 пакувања

Ако барате висококвалитетен труд за запишување, канцелариски задачи или печатење, овој труд е токму она

DEN 271.84
Бервик Офрај ДОО виткање лента
  • Обновено
Оценката:

Бервик Офрај ДОО виткање лента

Ставете прекрасен акцент на вашиот подарок завиткување со црвена црвена лента за виткање од Offray...

DEN 3.00
Црвена лента со скица срце, 5 8 9 '
  • Обновено
Оценката:

Црвена лента со скица срце, 5 8 9 '

Земете ја вашата игра за завиткување на подароци со овој прекрасен начин да ја прославите лентата за Де�

DEN 0.33