• Обновено
Microsoft Lumia отклучи GSM со двојно јадро на Windows Phone - Бело

Microsoft Lumia отклучи GSM со двојно јадро на Windows Phone - Бело

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Lumia 435 е сигурен и лесен за употреба. Ги добива најновите ажурирања на софтверот и доаѓа со популарни услуги на Microsoft како Skype, Office и One Drive? Тие се претходно инсталирани и бесплатни. Тоа е искуство со паметни телефони што вообичаено се наоѓа на поскапи телефони со високи производи. Запознајте ја Кортана - Кортана е подготвена да ви помогне во секојдневните задачи. Таа ги следи вашите состаноци и активно ви испраќа потсетници за да можете да се фокусирате на тоа да бидете продуктивни. Дали сакате да запомните да прашате некого нешто? Само кажи ја Кортана и таа ќе ве потсети следниот пат кога ќе разговарате со нив. 4,0-инчен капацитивен екран на допир, резолуција од 480 x 800 пиксели. Microsoft Windows 8.1, планирана надградба на Windows 10; Chipset : Qualcomm MSM8210 Snapdragon 200, Процесор : Diual-Core 1,2 GHz Cortex-A7, GPU : Adreno 302. 2 мегапикселна камера со F/2.7, 36mm леќи, големина на сензорот 1/5 ", GEO-Tagging + VGA стандардна камера со 480p стандардна камера со 480p со 480 P Снимање на видео; снимање на видео : 480p @ 30fps. Внатрешна меморија : 8 GB, 1 GB RAM - Micro SD до 256 GB.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Google Nexus H 32GB GSM Android паметен телефон
  • Обновено
Оценката:

Google Nexus H 32GB GSM Android паметен телефон

Останете поврзани со вашиот зафатен животен стил со LG Google Nexx H791 32 GB GSM Android паметен телефон Униран за да р�

DEN 1.33