• Обновено
Тело со долги ракави за Ноќта на вештерките и панталони, сет на облека

Тело со долги ракави за Ноќта на вештерките и панталони, сет на облека

Buyers rating:
DEN 239.84

Тековен

Овој комплет за облека со долги ракави за Ноќта на вештерките и „Пант 2 п.п.“ доаѓа со супер забавна фраза и графика што ќе ги уживаат сите! Телото на 2 -те долги ракави е толку симпатична со својата "најтешка тиква во лепенката? Облечете го и соблечете го вашето бебе додека 3 -те прилепувања на прстенот се погодни за промена на пелена. Мекиот еластичен пант на половината има печатење низ целата точка што се совпаѓа со долгиот ракав на 2fer на каросеријата. Сетот ќе биде многу мек и удобен Телото на вашето бебе. Фразата и слатката графика на каросеријата ќе ги натераат сите да се насмевнат! Супер меки и удобни. 3 прстенести прилепувања за лесно менување на пелена. Лап рамената. Еластична половината на пантолона.

Параметри на производот

Стоката во категоријата