• Обновено
Современи теми со 3 парчиња цврсти микрофибер, сет за возрасни, јоргован мермер, близнаци

Современи теми со 3 парчиња цврсти микрофибер, сет за возрасни, јоргован мермер, близнаци

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Направете ја оваа еластична поставете ја вашата година во текот на целата година! Се вклопува во кадифен душеци со длабок џеб : Ние го дизајниравме нашиот вграден лист со длабоки џебови што силно одговараат на денешните подебели душеци за кревет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата