• Обновено
Реноски, rуниор додаток-ме-меур жаба, Чартреуза, меки мамки

Реноски, rуниор додаток-ме-меур жаба, Чартреуза, меки мамки

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Реноски, rуниор Додадете зуи жаба е меко машко тело што ќе ви помогне да ја слетате големата риба. Светло е обоена да се истакнува против околината и со тоа да го привлече вниманието на вашиот плен. Оваа жаба за мамки за мамка е дел од системот "Hatch ", кој ви овозможува да го отстраните покриењето на здолништето и брзо да го промените изгледот на мами. Можете да го мешате и да одговарате со кое било друго парче во истата колекција (други продадени одделно). Има отстранливо сечило за кога сакате да користите дејство на Top Water. Renosky JR додадете зуи жаба е меко машко тело што ќе ви помогне да ја слетате големата риба. Оваа мамка за слатководни води има 2-во-1 профил и се смета за мамка за зуи со вратило на копчето за брзо менување и отстранлив сечило за зуи за дејство на врвни води. Сосема без плевел и светло обоена за да се истакне против околината и со тоа да го привлече вниманието на вашиот плен. Оваа жаба за мамки со зуи е дел од системот „отвори“, кој ви овозможува да го отстраните покритието на здолништето и брзо да го промените изгледот на мами. Можете да го мешате и да одговарате со кое било друго парче во истата колекција (други продадени одделно). Одлична идеја за подароци за вашиот омилен риболов.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Беркли PowerBait® Maxscent D-Worm Rybor Moft Mait
  • Обновено
Оценката:

Беркли PowerBait® Maxscent D-Worm Rybor Moft Mait

Фатете повеќе риби со мамката на Berkley Power Bait Maxscent DWorm Направено со нов нов материјал, оваа мамка за црви ос

DEN 208.64
PowerBait® Speed ​​Boss
  • Обновено
Оценката:

PowerBait® Speed ​​Boss

Дизајнирано од победникот на Bassmaster Classic® Skeet Reese Шефот на Berkley® Power Bait® Speed ​​® го одликува профилот на фи�

DEN 2.33
Ракетни мамки Шокав 3,5
  • Обновено
Оценката:

Ракетни мамки Шокав 3,5

Целокупната акција на шок бран во помал 3,5 "мамка за пливање е сигурен дека ќе го добие повикот во вашата

DEN 303.84
Беркли хаос 5 широко оптоварување
  • Обновено
Оценката:

Беркли хаос 5 широко оптоварување

Иновацијата во Беркли заедно со професионалното искуство со бас рибари создаде нова серија на меки мам�

DEN 2.00
Беркли ПБ дното на долниот дел
  • Обновено
Оценката:

Беркли ПБ дното на долниот дел

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 351.20
Беркли хаос 6,25 дното на бункерот
  • Обновено
Оценката:

Беркли хаос 6,25 дното на бункерот

Мајките за хаос комбинираат професионално искуство со бас риболов со легендарната иновација на Беркли.

DEN 287.20
Беркли PowerBait Pogy Shad Shad Shad Rhobal Moft Mait
  • Обновено
Оценката:

Беркли PowerBait Pogy Shad Shad Shad Rhobal Moft Mait

Ова е идеална мамка за реакција за бас, walleye и други видови предатори Предстроги, фабрички поделени и под

DEN 208.64
Беркли хаос 5 широко оптоварување
  • Обновено
Оценката:

Беркли хаос 5 широко оптоварување

Иновацијата Беркли, заедно со професионалното искуство со бас риболов, создаде нова серија на меки мамк

DEN 5423.84
Беркли PowerBait Ripple Shad
  • Обновено
Оценката:

Беркли PowerBait Ripple Shad

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 1.00