• Обновено
Hacyенски Haceенски Hacci плете широки панталони за пижами, големини S до 3x

Hacyенски Haceенски Hacci плете широки панталони за пижами, големини S до 3x

Buyers rating:
DEN 143.52

Тековен

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Уживајте во овие супер-меки панталони со плетени пижами од Hoyspun направени за моментална леснотија. Комплетирајте со половината за вртење на вртење за лесен стил на влечење-удобноста е тука, десно на време за да легнувате или да се упатиме во кревет. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Затворање : влечење на стилизирање со еластична лента за половината и влечење за додадена удобност. Карактеристики : Супер-меки хаци плетени; широки нозе; сите печатени или цврсти бои . Хачи широки нозе панталони за жени од oyојспун.

Параметри на производот

Стоката во категоријата