• Обновено
Нов 1: RC 2.4GH 4WD далечински управувач надвор од патот

Нов 1: RC 2.4GH 4WD далечински управувач надвор од патот

Buyers rating:
DEN 2031.84

Тековен

Далечински контролирани камиони за подготвеност за далечински управуван далечински управуван далечински управувач со далечински управуван од автомобил за далечински управуван автомобил. Внатрешни или отворени терени. Камионот има 4 WD суспензија што ќе може да се справи со карпести и валкани патишта. Брзините можат да достигнат до 35 км на час и времето на траење ќе биде приближно 10 минути. Овој 1 : 18 RC 2.4 GH 4 WD далечински управувач надвор од патот (жолт) A979a жолт е совршен подарок за деца, прави идеална забава за забава, роденденски подарок, роденденски подарок или само забавна детска играчка по цена на дозвола под 80 американски долари вие Не можам да пропуштам. 4 WD. 2,4 GH RC Car Short Course Truck Style. 1/18 скала погодна за контрола на затворено и на отворено. Независна суспензија на четири тркала. Со пропорционална управувачка функција. Контролно растојание од 100 метри. 1 * wltoys A979 RC автомобил. 1 * предавател. 1 * прирачник за англиски јазик. Далечински контролирани камиони за подготвеност за далечински управуван далечински управуван далечински управувач со далечински управуван од автомобил за далечински управуван автомобил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Kid Connection Old West Play Set
  • Обновено
Оценката:

Kid Connection Old West Play Set

Овој западен сет на претстави има светло светло и реален звук на пиштолот Вклучува пушка, пиштол, рачни �

DEN 1.67
Игра на табла со ополи од боливар
  • Обновено
Оценката:

Игра на табла со ополи од боливар

Како правиш игра за големиот град Боливар? Иако е невозможно да се вклучи сè, ние го заглавивме целиот бо

DEN 3.00
Сензорни sqweezy thingz ast
  • Обновено
Оценката:

Сензорни sqweezy thingz ast

Повлечете, истегнете, sqweeeeeze, wiggle, pop или jiggle Orb Sqweezy Thingz се крајни во тактилна игра Овие сјајни или водни мо

DEN 479.84