• Обновено
& T el - Телефон безжичен - Систем за одговарање со повик за повик на повик - 5. GHz + Дополнителни слушалки

& T el - Телефон безжичен - Систем за одговарање со повик за повик на повик - 5. GHz + Дополнителни слушалки

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

AT&T EL42308 - Телефон безжичен систем - Систем за одговарање со лична карта/повик на повик + 2 Дополнителни Клучни карактеристики на клучеви и придобивки : 5,8 GHz аналогна технологија. Целосно интегриран систем за дигитално одговарање. Систем со три рај. Што е вклучено : AT & T EL42308. 2 дополнителни слушалки. Адаптер за напојување, штанд за полнење телефон. Кабел за телефонска линија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

2162-4bkga dect 6. Телефон безжичен, црна
  • Обновено
Оценката:

2162-4bkga dect 6. Телефон безжичен, црна

RCA 21624 BKGA Dect 6.0 безжичен телефон, црна, 1 x телефонска линија, 3 x слушалка, машина за одговарање RCA 21624 BKGA Dect 6.0

DEN 0.33
ЕТ стандарден телефон, графит
  • Обновено
Оценката:

ЕТ стандарден телефон, графит

Проширувачки до 16 станици Сите епски телефони се компатибилни едни со други и можат да сместат до 4 реда

DEN 3.33
SWANN SW347-DV Видео врата Телефон
  • Обновено
Оценката:

SWANN SW347-DV Видео врата Телефон

Интерком со висока резолуција на Свон е совршен начин да се има целосен ум на умот од можноста да се види

DEN 2.33
Uniden Dect 6. Телефон безжичен
  • Обновено
Оценката:

Uniden Dect 6. Телефон безжичен

Uniden DECT 6.0 Cordless Phone, 1 x Phone Line(s) Uniden DECT 6.0 Cordless Phone Total Number of Phone Lines : 1 Total Number of Phone Lines : 1 Number of Analog Phone Lines : 1...

DEN 3.33