• Обновено
Бел + Хауел С Тенок дигитална камера со мегапиксели, црна, Вредност на батерии ААА вклучени, како што се гледа на ТВ

Бел + Хауел С Тенок дигитална камера со мегапиксели, црна, Вредност на батерии ААА вклучени, како што се гледа

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

The Bell+Howell 16.0-Megapixel S16 Slim Digital Camera е совршена за фаќање на дневни и специјални настани. Не само што ќе снима слики со резолуција од 16 мегапиксели, туку ќе сними остри и јасни видеа на 30 fps. Големиот, живописен 2,7-инчен LCD екран со моментална репродукција на слики и видеа го прави S16-терен разноврсен и удобен. Исто така, има и брзи, удобни поставки за ефект на фотографии за припивање на таа совршена слика. Во комплет со оваа камера е батерии со супер тешки батерии со големина на жива без жива од UPG. Ова ќе обезбеди дека нема да снемате во критично време! Bell+Howell Slim S16 Дигитална камера : 16 мегапикселна резолуција со висококвалитетни слики и видео-резолуција на видео, 12 режими на слики, само-тајмер. 8x дигитален зум. 2.7 "LCD Screen Featuring Screen Feating Leasy-to-читање систем на мени. Вграден блиц со автоматски режим : . Дополнителни функции : Компатибилен со Micro SD картички до 32 GB (мемориска картичка не е вклучена). Формати. 2.4 "H x 3,5" W x 0,9 "D. Компатибилност и гаранција : Компатибилен со компјутер или Mac. 1-годишна ограничена гаранција. Што има во кутијата : Bell+Howell Slim S16 дигитална камера. UPG D5323/D5923 Супер-тешка вредност на батеријата (AAA; 50-пакет). Водич за брз почеток. За да видите список на додатоци за камера, кликнете овде. Трчајте во користениот компјутер и електроника за повеќе пари за да потрошите. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде.

Параметри на производот

Стоката во категоријата