• Обновено
Колеџот ги опфаќа Климсон Тигрите сублимирано меко фрлање ќебе, 30 40

Колеџот ги опфаќа Климсон Тигрите сублимирано меко фрлање ќебе, 30 40

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Clemson Tigers Clainte е достапно во 2 големини : 30 "x 40 " или 42 "x 60 ". 30 инчи од 40 инчи е одлична големина на ќебе за дете или помладо дете. Лесен и лесен за носење наоколу, каде и да одат. Ќебето од 42 инчи од 60 инчи е одлично столче или ќебе за кауч. Големината е совршена за 1 личност, и не е толку тешка што ќе ве натера да се пот. Сè што удобните ќебиња за фрлање бренд се сублимација, отпечатено на плетено ќебе Рашел за меко и луксузно чувство. Bените се изработени од 100% полиестер и се машини што се мијат. Одлично за декорација или релаксирање од ТВ, кампување, излети и многу повеќе. Сублимацијата отпечатена за долготрајна боја и супериорни детали. Достапно во 2 големини : 30 "x 40" или 42 "x 60" . Супер удобен и кадифен 100% полиестерски материјал . Супер мек и удобен. Машинско миење ладно; Tumble Dry Two Turts . Официјално лиценцирано за покритие на колеџ од сè што е удобно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Thumbrintz Chevron Monogram Fleece Throw, црно
  • Обновено
Оценката:

Thumbrintz Chevron Monogram Fleece Throw, црно

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Black : Убава уметност од MWW D

DEN 239.84
Шарт Фау Чинчила фрла
  • Обновено
Оценката:

Шарт Фау Чинчила фрла

Запуштете се со пријатна и луксузна удобност на ова егзотично крзно од чичила во беж, тен и златокафеави

DEN 3.33
Fau Fur Luxury фрла 48in 60in
  • Обновено
Оценката:

Fau Fur Luxury фрла 48in 60in

Запуштете се со пријатна топлина и луксузна удобност со ова супер меко зачудувачко фрлање / ќебе за фрла

DEN 1039.84