• Обновено
Спектар Naturals Омега мешавина органско маслиново и коноп масло, 12. fl oz

Спектар Naturals Омега мешавина органско маслиново и коноп масло, 12. fl oz

Buyers rating:
DEN 411.36

Тековен

Екстра девственото маслиново масло е срцето на медитеранската диета. Возубени по своите Омега 6 и 9 -ти, ова масло е главен во секој дом. Органско омега-мешавина на Spectrum® го комбинира нашето органско екстра девственото маслиново масло со органско масло од коноп за да ја создаде оваа живописна зелена, омега-3 богата дризла. Користете ја оваа мешавина во сосови, преливи и сос со ниска топлина. Препорачуваме да се карате над размачканиот лосос и печените зеленчуци за крајната чинија за омега-моќност. Висок извор на Ала. Направено со органско ладно притиснато масло од коноп. УСА-овластен органски, не-ГМО проект веродиран. Идеално за преливи и дризли. Богато-зелена, вкусен вкус.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Стапки: Во живо на концерт
  • Обновено
Оценката:

Стапки: Во живо на концерт

NTSC / Region 0 Снимено за време на неговата распродадена светска турнеја во 2009 година, стапки во живо во конц�

DEN 239.84
Спа сестра мраз торба, Мартинис
  • Обновено
Оценката:

Спа сестра мраз торба, Мартинис

Одлична алтернатива на лекови и лекови! СПА сестра ладна терапија мразот за мраз помага да се донесе оле

DEN 1.33