• Обновено
Синтетичкиот нуркан хука хука патики на Луг

Синтетичкиот нуркан хука хука патики на Луг

Buyers rating:
DEN 367.04

Тековен

Подигнете ја вашата секојдневна игра со обувки со машката „Харисон патика“. Оваа висока врвна патика има солидна надворешна плоча и има изглед и карактеристики да одат каде било водство на вашите стилски нозе. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка Нубак Горна со гумен Toecap. Вулванизирана гума од гума. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Двоен јазичен јазик и јака за удобно вклопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Dearfoams Men's Gen Gen Suede Driver Moc Pluppives
  • Обновено
Оценката:

Dearfoams Men's Gen Gen Suede Driver Moc Pluppives

Папучи од мокасин се класици со причина! Ние ја ажуриравме оваа безвременска силуета со DF Adapt, иновативн�

DEN 3.00
Skechers Men Glide Calculule Slip-on чевли
  • Обновено
Оценката:

Skechers Men Glide Calculule Slip-on чевли

Извлечете задоволство од удобноста и стилот на Skechers Опуштено Fit® : Mlides Calcules Мазна подмачкана кожа горна�

DEN 343.84
Машка клучна чика чипка патика
  • Обновено
Оценката:

Машка клучна чика чипка патика

Подигнете ја вашата секојдневна игра со обувки со машкиот патика за мажи на Лугц Оваа висока врвна пати�

DEN 367.04
Машка клучна чика чипка патика
  • Обновено
Оценката:

Машка клучна чика чипка патика

Подигнете ја вашата секојдневна игра со обувки со машкиот патика за мажи на Лугц Оваа висока врвна пати�

DEN 0.33
Dearfoams Mens Moc W Whipstitch & Sime Swars
  • Обновено
Оценката:

Dearfoams Mens Moc W Whipstitch & Sime Swars

DF Adapt нуди удобност без поттик, осигурувајќи дека овие влечки од мокасин се совршен избор за целодневна �

DEN 272.00
Машка 10 400g лов камо камо
  • Обновено
Оценката:

Машка 10 400g лов камо камо

"Looking for a great hunting boot that will keep your feet warm and dry? Look no further than our 1014 400g Hunting Boots! These boots are made with a 3 M Thinsulate insulation, a camo Eva m

DEN 2559.20
Менкасин кај желади
  • Обновено
Оценката:

Менкасин кај желади

Tex / Polar Mo C ќе ве задржи топло и пријатно без разлика дали сте надвор во елементите или се криете од нив...

DEN 1.33