• Обновено
Единствени поволни цени, женски плус комунални комунални услуги без ракави, анорак, влечење Jeanан тексас јакна

Единствени поволни цени, женски плус комунални комунални услуги без ракави, анорак, влечење Jeanан тексас

Buyers rating:
DEN 799.84

Тековен

Дизајнерот го интегрира дизајнот на половината за влечење со копчето предниот дел од Zip-up, безбојните и размавтаните џебови со едно копче, уникатно и гроздобер за едноставен и стилски изглед. Нашата алатка за тексас Jeanан Вест обезбедува најдобар и највисок стил, задолжителен за вашата гардероба. За секојдневно носење или на отворено со пријателите на секојдневно време или одмор. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите ширина на рамото hem girth1x 49 1/4 16 3/8 53 1/22x 52 3/8 17 1/8 56 3/43x 56 1/4 18 1/8 60 5/84x 60 1/4 19 1/8 64 5/8 уникатни поволни цени за жени плус алатка без ракави Анорак карго влечење Jeanан тексас јакна 80% памук, 20% полиестер. Увезени. Мека и лесна. Ткаенината е издржлива и изобилна. Моделот е 5'7 ", 212 фунти одговара на големина 1x. Машината миење ладно со слични бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Време и време женски тексас јакна
  • Обновено
Оценката:

Време и време женски тексас јакна

Завршете го вашиот изглед со класична тексас јакна од време и Tru Оваа Jeanан јакна има истегнување на тело�

DEN 2.33
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Levi Strauss & Co Womenенски обликување на фармерките за подигање на подигање се автентичен тексас пар �

DEN 1120.00
Време и време женски тексас јакна
  • Обновено
Оценката:

Време и време женски тексас јакна

Стилот на одење со класичен изглед, време и тексас јакна на TRU е стилска неопходност Ние ја сакаме негова

DEN 607.84